• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Historia projektów

Nowe projekty: Kraków i Toruń


Firma BEST SPORT PRO rozpoczęła prace nad kolejnymi projektami:

1. KRAKÓW Arena - budowana wielofunkcyjna hala widowiskowo-sportowa w Krakowie na obszarze Czyżyn, przy nowo powstałej ulicy Stanisława Lema, w południowo-zachodniej części Parku Lotników Polskich. Pojemność hali wahać się będzie, w zależności od typu imprezy, między 11 554 a ok. 18 000 miejsc (15 328 dla standardowych imprez typu mecze piłki siatkowej), co uplasuje ją na pierwszym miejscu wśród tego typu budowli w Polsce. Obiekt ma się stać areną wielu imprez sportowych oraz kulturalnych. Hala będzie m.in. jedną z aren Mistrzostw Świata w Siatkówce 2014, których organizacja przypadła Polsce.

Nasza firma dostarczy i zamontuje łącznie 14 500 szt. siedzisk plastikowych, składanych, model "BSP-7" na trybunach stałych oraz teleskopowych.
2. Hala sportowo-widowiskowa w TORUNIU - budowana wielofunkcyjna hala widowiskowo-sportowa w Toruniu, położona przy ulicy gen. Józefa Bema, w pobliżu lodowiska Tor-Tor i stadionu miejskiego. Po oddaniu obiektu będzie mógł on pomieścić (zależnie od rodzaju zawodów) od 5192 do 6248 osób. Dzięki przyjętym parametrom będzie to jedyny tego typu obiekt w Polsce przygotowany do rozgrywania pełnego programu dyscyplin lekkoatletycznych w zawodach międzynarodowych.

Nasza firma dostarczy i zamontuje łącznie prawie 5 000 szt. siedzisk plastikowych, składanych, model "BSP-7" na trybunach stałych oraz teleskopowych.

 

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 77 gości